دانلود فایل-: مقاله بکارگیری سیستم هزینه یابی هدف در صنعت بتن با فرمت ورد word

در حال حاظر فایل کامل و برتر با عنوان مقاله بکارگیری سیستم هزینه یابی هدف در صنعت بتن با فرمت ورد word آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.
مقاله بکارگیری سیستم هزینه یابی هدف در صنعت بتن با فرمت ورد word

تعداد صفحات:15

شرح مختصر : در دنیای تجارت امروز، رقابت با گسترش روزافزونی همراه است. این حقیقت باعث می شود رضایت مشتری و تولید محصول با در نظر گرفتن خواسته های او از مهمترین استراتژیهای یک سازمان به ویژه سازمان تولیدی باشد. تکنیکهای پیشرفته مدیریت هزینه در شرکتهای تولیدی، این امکان را به تولید کننده می دهد تا بتواند با وجود رقابت همه جانبه، به حیات و دوام خود ادامه دهد. از مهمترین این تکنیک ها، سیستم هزینه یابی هدف است. این سیستم تاکید خاصی بر مهندسی ارزش، طراحی محصول و رضایت مشتری دارد و هدف آن تعیین بهای تمام شده محصولات قبل از تولید است. تا کنون تحقیقات بسیاری در رابطه با کاربرد این روش در ایران انجام شده است. بیشتر این تحقیقات با این نتیجه و مضمون منتشر گردیده است که: بکارگیری این روش به دلایلی همچون عدم توجه به مهندسی ارزش و مشتری مداری، عدم وجود رقابت و دیگر موانع دشوار است. تحقیق حاضر به بررسی کاربرد این سیستم در ۱۰ شرکت تولید بتن آماده اهواز طی سالهای ۱۳۸۹ لغایت ۱۳۹۲ انجام یافته است. روش گردآوری اطلاعات این تحقیق پرسشنامه ای است. نتیجه بررسی نشان می دهد این شرکت ها در این راه موفق بوده و می توان با الگوبرداری از این شرکت های هر چند کوچک اما موفق، مقدمات بکارگیری این سیستم را در صنایع ایران فراهم نمود.

فهرست :

چکیده

مقدمه

تاریخچه هزینه یابی هدف

مزایای هزینه یابی هدف

موانع بکارگیری گسترده سیستم هزینه یابی هدف در ایران

محصول بتن

هزینه های تولید بتن

دلایل موفقیت بکارگیری سیستم هزینه یابی هدف در صنعت بتن

گامهای بکارگیری سیستم هزینه یابی هدف در صنعت بتن

هزینه اجاره ماشین آلات

هزینه های حقوق

هزینه های تعمیر و نگهداری

مزایا و معایب بکارگیری سیستم هزینه یابی هدف در صنعت بتن اهواز

اعداد و ارقام

نتیجه گیری و پیشنهادات

مراجع


مطالب دیگر:
📝پاورپوینت مباني فن آوري اطلاعات، مولف: محمد فتحيان ، حاتم مهدوي نور📝پاورپوینت دولت الکترونیکی Egovernment: راه کارهای پیاده سازی دولت الکترونیک📝تحقیق سه طلاق در يك جلسه طبق كدام آيه قرآن است؟📝تحقیق شرايط برقراری حقوق بازنشستگی📝تحقیق شناخت روابط انسان ها📝تحقیق شیوع افسردگی در بین 13 تا 19 ساله ها📝تحقیق عمليات رواني📝تحقیق كودكياري ( نگهداري كودك )📝تحقیق علل عدم یادگیری📝تحقیق گروه اجتماعی📝گزارش تحقيق در روان شناسي تجربي📝تحقیق راه هاي جلوگيري از اقدام به خودكشي📝تحقیق بررسی افت تحصیلی در مدارس راهنمایی تحصیلی📝تحقیق زهكشي بهترين منابع انساني📝تحقیق محبت📝تحقیق مد چیست؟📝تحقیق هماهنگي دو دست📝تحقیق حمل و نقل📝تحقیق بررسي آموزش مهارت هاي مديريت بر استرس و نحوه مقابله با استرس در دانش آموزان نوجوان📝تحقیق بررسی کانون خانواده📝تحقیق كودكان و دانش آموزان ناشنوا📝تحقیق مضمون قانوني مراقبت پرستاري روان پزشكي📝تحقیق آثار مهر و محبت به ديگران (از نگاه احاديث و روايات)📝تحقیق زمينه هاي رواني اعتياد، پيشگيري و درمان📝تحقیق تعيين ميزان اثربخشي يك دوره فعاليت بدني منتخب بر توانایي هاي ادراكي حركتي دانش آموزان پسر پايه