دانلود فایل-: مقاله شبیه سازی پنهان سازی الکترومغناطیسی با نرم افزار cst‎ با فرمت ورد word

در حال حاظر فایل کامل و برتر با عنوان مقاله شبیه سازی پنهان سازی الکترومغناطیسی با نرم افزار cst‎ با فرمت ورد word آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.
مقاله شبیه سازی پنهان سازی الکترومغناطیسی با نرم افزار cst‌ با فرمت ورد word

مقاله شبیه سازی پنهان سازی الکترومغناطیسی با نرم افزار cst‎ با فرمت ورد word

تعداد صفحات:40

شرح مختصر : آیا می شود اشیاء را از دید چشم ها و یارادارها پنهان کرد ؟ این سوالی است که توجه بسیاری از محققین و دانشمندان را به خود جلب کرده است. اخیرا امکان طراحی دستگاههای پنهان ساز که قادر هستند اشیاء را از دید امواج الکترومغناطیسی پنهان کنند به طور بسیار فعالی مطالعه شده است. تکنیک های مختلفی برای این کار پیشنهاد شده است که هر کدام دارای نقاط ضعف و قوت مخصوص به خود هستند . از آن جمله می توان به تکنیکهای استفاده از مواد جاذب و بدون تلفات ویا طراحی خود اشیاء به طوری که از قسمتهای مختلف آن پراکندگی را حداقل کنند ویا استفاده از ساختارهایی که با خطوط انتقال بدون بار امواج را از برخورد با شیء محافظت کنند اشاره نمود Double sided parallel strip line (DSPSL) شبکه ای از خطوط انتقال هستند که با ساختاری که می سازند قادر خواهند بود تا موج الکترومغناطیسی ای که به شبکه وارد شده را بدون اینکه موج در اثر برخورد با شیء بازتابش کند از اطراف شیء به بیرون هدایت کنند.
فهرست :

مراجع

ساختارهای پنهان سازی

پنهان سازی آرایه ای از استوانه های فلزی

پنهان سازی یک استوانه بزرگ بجای آرایه استوانه ها

افزایش قطر ساختار واستوانه

کاهش طول استوانه داخلی

شبیه سازی ساختار پنهان ساز با دی الکتریک متفاوت

پنهان سازی بدون خطوط انتقال و با ساختاری مناسب

نتیحه گیری نهایی


مطالب دیگر:
📜شیپ فایل محدوده سیاسی شهرستان خاتم📜شیپ فایل محدوده سیاسی شهرستان مهریز📜شیپ فایل حوضه آبریز رودخانه های بلوچستان جنوبی📜شیپ فایل محدوده سیاسی شهرستان میبد📜شیپ فایل محدوده سیاسی شهرستان صدوق📜شیپ فایل محدوده سیاسی شهرستان طبس📜شیپ فایل محدوده سیاسی شهرستان تفت📜شیپ فایل محدوده سیاسی شهرستان یزد📜شیپ فایل محدوده سیاسی شهرستان بویراحمد📜شیپ فایل محدوده سیاسی شهرستان دنا📜شیپ فایل محدوده سیاسی شهرستان گچساران📜شیپ فایل محدوده سیاسی شهرستان کهگیلویه📜طرح توجيهي توليد سولفات منیزیم📜طرح توجيهي توليد سولفات روی📜ترجمه مقاله الگوریتم، فلوچارت، انواع DATA و شبه دستور العمل بهمراه متن انگليسي📜مشخصات فنی برج میلاد📜تحقيق توسعه اقتصادي📜مقاله بررسي نظام پاسخگوئي مبتني بر عملکرد در بيمارستان حضرت رسول سال 1382📜تحقيق بررسي ساختار و شیوه مديريت دبيرستان فرقان كرج📜تحقيق برنامه ريزي و توسعه نيروي انساني پروژه ها📜تحقيق بازاريابي چيست📜تحقيق بازاريابي، دوره مديريت فني دفاتر خدمات مسافرتي و جهانگردي📜تحقيق بازاريابي كروي📜تحقيق مقدمه‌اي‌ بر محيط‌ بازاريابي‌ صنعتي‌📜تحقيق بازاريابي بين المللي و راهكارهاي ورود به بازار بين المللي