دانلود فایل-: کارآموزی كنترل كيفيت و توليد محصولات داروئي – بهداشتي

در حال حاظر فایل کامل و برتر با عنوان کارآموزی كنترل كيفيت و توليد محصولات داروئي – بهداشتي آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.


دانلود گزارش کارآموزی كنترل كيفيت و توليد محصولات داروئي – بهداشتي


رشته شيمي كاربردي


محل كارآموزي: شركت توليد دارو


فهرست ندارد


فرمت فایل: ورد قابل ویرایش


تعداد صفحات: 91
تاريخچه شركت توليد‌دارو


در سال 1334 كارخانه توليد دارو در زميني به مساحت حدود 78 هزار مترمربع زيربنا، با سرمايه‌اي معادل 20 ميليون ريال در جنوب فرودگاه مهرآباد ساخته شد. پس‌از نصب ماشين‌آلات مورد نياز و صدور پروانه‌اي تأسيس و بهره‌برداري، قرار گرفت و در ارديبهشت ماه سال 1337 رسما افتتاح شد. فعاليت كارخانه ابتدا با 50 كارگر، كارمند و تكنسين و دكتر داروساز به‌ تهيه25 قلم محصولات به صورت آمپول پني‌سيلين، قطره و سوسپانسيون و چند قلم ديگر از فرآورده هاي بهداشتي اشتغال داشتند، آغاز شد.


گسترش فعاليت


دو سال پس از بهره‌برداري از كارخانه با توجه به توليد مقدار بيشتري از محصولات دارويي و به منظور جلوگيري از آلودگي آنها در جريان واحد ايجاد تخصص و رعايت استانداردهاي بين‌المللي در امر داروسازي به واحد آرايشي و بهداشتي اين شركت از واحد دارويي آن جدا شدو در همين هنگام با انعقاد قراردادهايي با شركت‌هاي بين‌المللي مانند اينگرااينگهم آلمان كه از تشكيلات تحقيقاتي وسيعي برخوردار و همچنين از بنيان‌گذاران صنعت نوين داروسازي در اروپا به شمار مي‌آيد، توليد دارو و فعاليت وسيع خود را آغاز كرد. به اين ترتيب شركت با تهيه فرآورده‌اي جديد قلبي، عروقي، آنتي‌اسپاسموديك چهار هاضمه‌اي به صورت دراژه، آمپول، شياف و عرضه آنها به جامعه پزشكي و استفاده بيماران از انها توانست به موفقيت‌هاي شايان دست يابد.


مطالب دیگر:
🔥Ethanol Overdose🔥Grid Computing🔥HIV و تغذیه🔥I2C BUS🔥kalman Filter🔥LC اعتبار اسنادی🔥niazkhani🔥node 65 20🔥Optometryآپتومتری یا🔥Optometryنور چشم و🔥P🔥PCO🔥Plc و کاربردهای آن🔥tcp ip🔥UML چیست؟🔥Vensimمعرفی نرم افزار🔥ابزار یادگیری،ادراک و تصمیم سازی در سازمان های دانش بینان🔥ابزاربندی سد🔥ابزارهای درمانی در خانه🔥ابزارهای مدیریت و بهبود کیفیت🔥ابعاد پيشنهادي سند راهبردي صنايع ريلي در افق 1404🔥اپسونیزاسیون و فاگوسیتوز🔥اپیدمیولوژی مطالعات مداخله‌ای🔥اپیدمیولوژی بالینی بیماری های بثوری🔥اپیدمیولوژی بالینی اسهال های حاد و مسمومیت های غذایی