دانلود فایل-: گزارش کارآموزی واحد رايانه سیستم آموزش و پرورش

در حال حاظر فایل کامل و برتر با عنوان گزارش کارآموزی واحد رايانه سیستم آموزش و پرورش آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.


دانلود گزارش کارآموزی واحد رايانه


مكان : سيستم آموزش و پرورش


كارداني كامپيوتر


فرمت فایل: ورد قابل ویرایش


تعداد صفحات: 77

مقدمه :


بي ترديد اعتبار و ارزش هر جامعه اي بستگي به ميزان معرفت و دانش و رشد علمي وفرهنگي آحاد آن جامعه داشته و در اين ميان آموزش و پرورش به عنوان دستگاه عظيم فرابخش كه حياتي ترين عامل توسعه يعني « انسان » در آن رشد يافته و به بار و بر مي نشيند بيش از ديگر سازمانها و نهادها بايد مورد توجه قرار گيرد . امانبايد فراموش كرد كه رسالت عظيم انسان سازي كه وظيفه اصلي انبياء نيز بوده نياز به همت مضاعف تمامي رسولان فرزانه تعليم و تربيت داشته و تا خود نخواهيم و تا متوليان اصلي دانش و معرفت خود به حركت در نيامده و اثر بخشي آموزش و پرورش را به اثبات نرسانند يقينا انتظار توجه و حمايت مادي و معنوي ازديگران ، آب در هاون كوفتن است .


خوشبختانه استان گلستان از روزگاران دور با نام جرجان و استراباد به لحاظ علمي و فرهنگي همواره بر سر زبانها بوده و از آن روز تا به امروز سير صعودي خود را با شتاب طي نموده است و انشاء ا... حركت رو به رشد در سايه عزم و اراده بلند و با استحكام پيوند خانه و مدرسه ونيز به همت تمامي كاركنان و فرهنگيان و دانش آموزان و پشتيباني مسوولين استاني همچنان به سير خود به سوي كمال ادامه خواهد داد .


مطالب دیگر:
📖مجموعه بینظیر تکسچر کاغذ دیواری ( قسمت سوم)📖آنچه باید در ساختن خانه ها بدانیم 📖آهک📖جزئیات بالکن📖معماری معاصر عبدالعزیز فرمانفرمائیان 📖جزئیات تاسیسات📖جزئیات حفاظ📖پاورپوینت درس دوم(من مسئول هستم) مطالعات اجتماعی پایه هفتم📖بتن ریزی در هوای گرم 📖بناها و سازه های تاريخي📖جزئیات در📖جزئیات درزهای کنترل و اجرا📖جزئیات دست انداز📖جزئیات سقف کاذب📖معماری در استان خراسان رضوی📖کاروانسرا📖شناخت و طراحی معماری روستا📖خانه مسکونی📖جزئیات کف سازی📖جزئیات درز انبساط📖جزئیات کمد چوبی📖جزئیات نما📖جزییات چاله آسانسور📖جزئیات پله📖جزئیات پنجره